Iskra ISM-2 BLWHP Мини тостер

990.00 ден1,299.00 ден (-24%)

На залиха

Мини тостер, нелепливи плочки со изолирана горна површина за заштита од висока температура

SKU: SM-2 BLWH Категорија: Тагови: ,

Карактеристики:

 • Моќност: 800 W
 • Нелепливи плочки
 • Светлосен индикатор
 • Изолирана горна површина за заштита од висока температура
 • Боја: бела
 • 12 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти