Iskra SW-218-GR Рачен стапен блендер

795.00 ден999.00 ден (-20%)

Рачен стапен блендер, одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша и ситни.
Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола при приготвување на вашите омилени јадења.
Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др

Исчисти
SKU: SW-218-GR Категорија: Таг:

Карактеристики:

 • Моќност: 250W (максимално)
 • Напон: 220-240v -50/60 Hz
 • 2 брзини на прилагодување
 • Сечила од нерѓосувачки челик
 • Егргономски облик
 • 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Боја

бела, бронзена, виолетова, жолта, зелена, златна, кафеава, портокалова, сива, сина, црвена, црна

Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти