Iskra ISW-709-WHP Рачен миксер

1,399.00 ден1,799.00 ден (-22%)

На залиха

Рачен миксер со пет брзини, 2 стандардни мешалки и 2 мешалки за тесто

SKU: SW-709-WH Категорија: Тагови: ,

Карактеристики:

 • Волтажа :220-230V~50Hz
 • Јачина: 200-300W
 • Пет брзини
 • Турбо копче
 • Куќиште со ергономски облик изработено од отпорна пластика
 • Додатоци:
 • 2 стандардни мешалки
 • 2 мешалки за тесто
 • Димензии на кутија: 200(Д) x 95(Ш) x 150(В)
 • Нето тежина: 0,7 kg
 • Бруто тежина: 0,8 kg

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти