Iskra ISW-817ALI/WHP Сецко

1,289.00 ден1,799.00 ден (-28%)

Сецкалка со ножеви од нерѓосувачки челик , сад од 750 ml

Исчисти
SKU: SW-817ALI/WH Категорија: Тагови: ,

Карактеристики:

 • Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz
 • Моќност: 300 W (макс)
 • Ножеви од нерѓосувачки челик
 • Материјал: пластика
 • Ергономска форма
 • Сад: 750 ml
 • 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Боја

бела, зелена

Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти