Iskra IT-809iP електричен бокал

1,099.00 ден1,599.00 ден (-31%)

На залиха

Електричен бокал сo копче за отворање на капакот, скриен греач, филтер за вода, двострана скала за ниво на вода, ротирачка база за 360°

Карактеристики:

 • Волтажа :220-240V~50/60Hz
 • Јачина: 1850-2200W (max)
 • Капацитет : 1.7 L
 • Копче за отворање на капакот
 • Скриен греач
 • Филтер за вода
 • On/off копче
 • Двострана скала за ниво на вода
 • Ротирачка база – 360°
 • Троен безбедносен систем:

– заштита од прегревање

– автоматско исклучување при отстранување од базата

– автоматско исклучување кога ќе се достигне точка на вриење

 • 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти