Iskra T-8803A Електричен бокал

1,099.00 ден1,599.00 ден (-31%)

На залиха

Електричен бокал, копче за отворање на капакот, скриен греач, филтер за вода, двострана скала за ниво на вода ,ротирачка база – 360°

Карактеристики:

 

• Волтажа :220-240V~50/60Hz

• Јачина: 1850-2200W (max)

• Капацитет : 1.7 L

• Копче за отворање на капакот

• Скриен греач

• Филтер за вода

• Светлечко On/off копче

• Двострана скала за ниво на вода

• Ротирачка база – 360°

• Троен безбедносен систем:

– заштита од прегревање

– автоматско исклучување при отстранување од базата

– автоматско исклучување кога ќе се достигне точка на вриење

• 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти