Iskra T-8809A Електричен бокал

999.00 ден1,399.00 ден (-29%)

На залиха

Електричен бокал , скриен греач, филтер за вода, двострана скала за ниво на вода

Карактеристики:

 

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz

• Влезна моќност: 1850-2200W

• Волумен: 1.7 L

• Скриен грејач, Филтер за вода

• Вклучување и исклучување

• Двострана скала за ниво на вода

• Троен безбедносен систем

• 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти