Iskra ITHT 8866P Вертикален тостер

895.00 ден1,099.00 ден (-19%)

Вертикален тостер со 5 степени за регулација на печење

Исчисти
SKU: THT 8866 Категорија: Тагови: , ,

Карактеристики:

 • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
 • Моќност: 600W-750W (макс)
 • За два кришки леб
 • 5 степени за регулација на печење
 • Отстранлива фиока за трошки
 • Лесно управување
 • Стоп копче
 • Простор за складирање на кабелот
 • Гумени ногарки
 • Димензии на кутијата (во мм): 270 (Д) x 152 (Ш) x 176 (V)
 • Нето тежина: 0,76 кг

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Боја

бела, зелена, црна

Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти