Iskra IYD881AP Тостер со грил

3,490.00 ден3,999.00 ден (-13%)

На залиха

Моќен Тостер со грил за да готвите на здрав начин. Плочите се од нелеплив материјал со регулатор за температура на секоја плоча посебно.

SKU: YD881A Категорија: Тагови: , ,

Карактеристики:

 • Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz
 • Моќност на тостерот: 1700 W
 • Регулација на температура за секоја плоча посебно
 • 2 плочи од нелеплив материјал
 • можност за користење на една или две плочи за скара
 • можност за отварање на тостерот до 180 степени за користење поголема површина за скара
 • едноставно отстранување на плочите за миење
 • Димензи: 340 х 240 mm
 • 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти