Iskra YS-14 Air Cooler

5,499.00 ден6,200.00 ден (-11%)

Нема на залиха

Разладете се и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија.
Моќен Air Cooler со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

SKU: YS-14 Категорија:

Карактеристики:

 • мобилен ладилник за воздух ISKRA YS-14
 • моќност: 60W
 • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
 • вода или мраз за ладење и влажност
 • Чист воздух без загадување
 • 3 брзини на вентилаторот: ниска / средна / висока
 • подвижни отвори со 3 различни функции
 • функција на осцилација
 • сад – капацитет од 10 литри
 • потрошувачка на 0,7L – 1,3L / h
 • индикација за нивото на водата
 • 2 патрони за мраз
 • тркала за полесна подвижност
 • далечински управувач
 • Тајмер од 7,5 часа
 • Димензии на пакувањето (во мм): 430 (L) x 330 (W) x 680 (H)
 • Нето тежина: 6,0 кг
 • Бруто тежина: 7,2 кг
 • 24 месеци гаранција

 

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти