к – 300

17,500.00 ден19,500.00 ден (-10%)

На залиха

Димензии: 110 x 85 + 40 цм

Изработена комплетно од фурниран медијапан. Се отвара по потреба и се добива 150цм простор,со фиоки.Модерен дизајн и голема практичност во моделот к-300.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти