к – 301

20,500.00 ден21,600.00 ден (-5%)

На залиха

Димензии: 130 x 70 цм , висина 45цм

Изработена комплетно од фурниран медијапан.За сите љубители на алкохол измисливме простор за секаков вид на флаши кои ке ви се на дофат кај клуб масичката.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти