к-302

14,500.00 ден16,900.00 ден (-14%)

На залиха

Димензии: 105 x 80  + 40 цм  , висина 45 цм

Изработена комплетно од фурниран медијапан. По потреба се отвара и се собира моделот к-302 со 2бр фиоки. Прави и едноставни линии кој го прават интересен овој модел за вашиот простор.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти