к-602

12,500.00 ден14,900.00 ден (-16%)

На залиха

Димензии: 130 x 70 цм , висина 45цм
Изработена комплетно во фурниран медијапан.Внатрешните 2 столбови ја прават оваа клуб маса беспрекорно стабилна, со прави линии едноставен и елегантен модел.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти