к – 604

13,900.00 ден15,500.00 ден (-10%)

На залиха

Димензии: 130 x 70 цм , висина 45цм

Изработена комплетно од медијапан комбинација фарбан и фурниран мдф.Ногарките во 3д стил ја прават оваа маса сосема необична и различна од сите други модели.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти