к – 605

12,300.00 ден14,500.00 ден (-15%)

На залиха

Димензии: 130 x 75 цм  , висина 45цм

Изработена во фурниран медијапан со црно стакло. Со своите едноствни и модернизирани линии кај ногарките и збогатен дизајн со црно стакло ја прават оваа маса совршена за сечиј простор.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти