к-703

13,500.00 ден16,500.00 ден (-18%)

На залиха

Димензии: 205 x 70 цм
Изработена комплетно во фурниран медијапан.Голема практичност кај моделот к -703, се отвара и се собира понискиот дел од масата.Модерен дизајн со интересна форма,совршен за вашиот простор.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти