к-802ф

13,500.00 ден15,500.00 ден (-13%)

На залиха

Димензии: 130 x 70 цм , висина 45цм
Изработена комплетно во фарбан медијапан висок сјај. Модерен дизајн со интереснии линии кај моделот 802ф , во средина со црно стакло во плотна. Прекрасен модел за сечиј простор.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти