Камен куќичка (Повеќе бои)

4,730.00 ден5,490.00 ден (-14%)

На залиха

Оваа камен куќичка е наменета за деца над 3 години.
Погодна е за внатрешна и надворешна употреба (дома и во двор).
Може да себере повеќе од едно дете.
Лесно се монтира.
Безбедна е за децата, а во исто време и забавна.
Изработена е од суровини погодни за здравјето на децата без канцерогени супстанции.
Димензии: 151 x 114 x 114.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти