Катна Гаража

1,999.00 ден2,799.00 ден (-29%)

На залиха

Паркирајте ги вашите автомобили во оваа прекрасна катна гаража на четири ката! Со извртување и рачен управувач, автомобили можат да се движат низ патеката но и да ја потикнат имагинација на вашето дете. Сетот вклучува 2 метални автомобили.

 

– над 3 години

– паркирање на сите 4 катови

– Вклучени се и знаците и обележувачите

– Вклучени се 2 метални автомобилчиња

– Лифт да ги подига автомобилите до повисоките катови (механички управувано)

– Перална, ретролна пумпаѕ; сар соmраrtmеntѕ, етс

– Широка патека од горе до долу

– Димензии: 71 x 62,5 x 56cm

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти