Клацкалка Коњче

1,799.00 ден2,399.00 ден (-25%)

На залиха

Клацкалка Коњче

– 3 – 5 Возрасна група
– 25 кг Капацитет на носивост
– Демонтажна основа
– Безбедност и обезбедени од соборување
– Музичка кутија со звук од коњ
– Може да се користи како возење на возило

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти