Клацкалка Среќен Коњ

3,699.00 ден4,799.00 ден (-23%)

На залиха

Клацкалка коњ за повеќечасовна забава! Се одликува со грива и опашка, голема подлога што се отстранува и може да се заклучи на свое место , големо седло со врвови и рачки од двете страни на вратот на коњот. Исто така, има тркала под нозете на коњот за кога ќе се отстрани основата.

Карактеристики:

– Висина: 94 см Ширина: 39 см – Должина: 79 см
– Тежина: 5 кг
– Материјал: пластика
– Погоден за возраста: 3+

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти