КЛИЗНА ШИПКА ЕКО 3/1 КОМПЛЕТ ALYANS ST20-200

700.00 ден800.00 ден (-13%)

На залиха

Клизна шипка ЕКО 3/1 комплет ALYANS ST20-200
Со сетот доаѓа комплет туш црево и туш рачка

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Водомонт Буѓо
  • Продавница: ВОДОМОНТ БУЃО
  • Адреса: Илинденска бб
    Куманово
    Северен
    1300
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти