Kлуб маса АЛФА

8,500.00 ден9,500.00 ден (-11%)

На залиха

Изработена со дрвени ногарки и медијапан плотна.
Димензии 130 х 70 цм

Категорија:

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти