Клуб маса БАРДО

5,990.00 ден10,000.00 ден (-40%)

На залиха

Клуб маса БАРДО е изработена од пескарени мат црни ногарки со натур медијапан плотна.

Димензии 110 х 60 х 43 цм

Категории: ,

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти