Клуб маса СТЕЛА

9,900.00 ден11,000.00 ден (-10%)

На залиха

Изработена со дрвени ногарки и медијапан плотна.
Димензии 120 х 70 цм

Категорија:

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти