Колаче гума 107 см

330.00 ден410.00 ден (-20%)

На залиха

Гума за пливање во облик на колаче со чоколадни парчиња.
Идеална за забава и дружење во вода во топлите летни денови.
Димензии: 107 cm

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти