Количка за кукли „Emma“

1,550.00 ден1,999.00 ден (-22%)

На залиха

Оваа играчка е погодна за деца на возраст од 3 години и повеќе.
Ја подобрува физичката координација на детето и помага да се подигне сочувствително и грижливо дете.
Супер лесна и удобна количка на кукли – совршен подарок за секоја мала дама.
Сетот вклучува количка за кукли, мека подлога за носење и торба со пелена.
Рачката е прилагодлива според висината на детето.
Покривот на количката може да се прилагоди на повеќе позиции.
Потпирачот за грб се потпира во седечка и лежечка положба.
Кошницата за складирање може да се користи за складирање на играчки и додатоци.
Вашето дете може да ја носи својата кукла во мекото креветче.
Торбата со пелена го придружува вашето мало девојче во сите нејзини авантури.
Количката за кукли се склопува брзо и лесно во компактна големина за носење и складирање.
Производот е спакуван во убава кутија за подароци.
Оваа играчка е произведена во согласност со барањата на европските директиви и стандарди во врска со безбедноста на играчките.

Категорија: Тагови: , ,

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти