Laica Филтер за вода од чешма Venecia

3,299.00 ден4,599.00 ден (-28%)

На залиха

Филтерот LAICA HYDROSMART природно ги задржува минералите присутни во водата и ефикасно намалува присуство на: микропластика,хлор,хербициди и хлорирани пестициди,органски хлорирани растворувачи ,песок, ‘рѓа и суспендирани честички.

Категорија:

Карактеристики:

 

– Филтер за вода од чешма

– Боја на производот: Бела

– Капацитет на филтрирана вода: 900 Л.

– филтер за замена: Да

– Услови за употреба на кертриџ: 3 месеци

-24 месеци гаранција

 

Содржина на пакување:

 

– систем за филтрирање VENEZIA

– филтер HYDROSMART

– шише со вода од не’рѓосувачки челик 0,5 Л ГРАТИС

– 5 различни адаптери за стандардни славини

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти