Laica J31 CC Бокал за филтрирање вода

999.00 ден1,499.00 ден (-33%)

Едноставен и сигурен уред за секојдневна употреба. Произведува чиста и мека вода погодна за правење кафе или чај, која ги штити електричните апарати (кафемат, бокал) од таложење на каменец. Почитувајте ги правилата од деклакацијата на електричната опрема.

Исчисти

Карактеристики:

 

– Вкупен капацитет: 2,3 литри

– Филтрирана вода: 1,2 литри

– Механичко бирање на датум: ве потсетува на датумот на внесување на филтерот

– Отвор на капакот: Со ергономска рачка и капак со отвор за брзо полнење

– Италијански дизајн

– Тенок облик, погоден за чување на врата од фрижидер

– Може да се исчисти во машина за миење садови, бокалот без филтерот.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Боја

бела, зелена

Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти