ЛЕД Фотејла 102х97 см

1,950.00 ден2,350.00 ден (-17%)

На залиха

ЛЕД фотејлата свети во 6 различни бои.
Луксузна фотејла со мека подлога за седење.
Врвен квалитет.
Издржливост на фотељата до 100 кг.
Модерен дизајн.
Димензии: 102х97 см

Категорија: Тагови: ,

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти