Li-ON батерија Iskra SF8M12508

6,999.00 ден7,500.00 ден (-7%)

На залиха

• Напон: 36V
• Капацитет: 4,0 Ах
• Трифазен приказ на статусот на полнење
• Компатибилен со сите алатки за градинарски градини Искра X-Cross
• Време на полнење: 2,5 ч
• Полначот е исто така достапен одделно
• Оваа батерија е компатибилна со полначот:
Искра X-Cross Garden 36V SF8M203-01

• Димензии на пакувањето (во мм): 95 (L) x 85 (W) x 150 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг

• 12 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти