Manhattam крем пудра Compact Cream

499.00 ден645.00 ден (-23%)

Крем пудра на Менхетен со пријатно мека конзистентност, со микрофини светло-рефлектирачки пигменти. Покрива совршено и прави кадифено мат изглед. Содржо маслото од јојоба, како и витамини А и Е. За сите типови на кожа.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Таг:

Крем пудра на Менхетен со пријатно мека конзистентност, со микрофини светло-рефлектирачки пигменти. Покрива совршено и прави кадифено мат изглед. Содржо маслото од јојоба, како и витамини А и Е. Амбалажата со фиока за сунѓер-апликатор на пудрата.
Без парфем. Дерматолошки тестиран.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Нијанса

1 – Naturelle, 2 – Sable, 10 – Sandbeige

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти