Manhattan база за течна пудра Perfect & Protect Primer

410.00 ден

База за течна пудра го израмнува тенот, заштитува и перфектно ја измазнува кожата. Создава заштитен слој кој штити од УВ зраци и замрсување на кожата, има анти стрес ефект.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Таг:

База за течна пудра го израмнува тенот, заштитува и перфектно ја измазнува кожата. Создава заштитен слој од УВ зраци, штити од замрсување, има анти стрес ефект. Се користи пред нанесување на течна пудра за мазна основа за лесно и рамномерно нанесување на течната пудра и долготраен отпорен тен. Може да се користи и самостално за сјаен тен заштитен од замрсување.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Нијанса

001 – Transparent

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти