Manhattan бронзена пудра Natural Bronzing

359.00 ден460.00 ден (-22%)

На залиха

Бронзената пудра на Менхетен за совршен природен бронзен тен. Нејзината фина текстура совршено се вклопува на кожата, така што може да се користи на лицето, како и на вратот и на телото.

Категорија: Таг:

Бронзената пудра на Менхетен за совршен природен бронзен тен. Нејзината фина текстура совршено се вклопува на кожата, така што може да се користи на лицето, како и на вратот и на телото. Со неја кожата ќе има толку свеж и нежен тен што ќе изгледа како нежен бакнеж од сонцето. Лесно може да се примени на посакуваните места со прав четка. Има долготраен ефект. Во својата формула содржи витамин Ц и витамин Е кои ја заштитуваат кожата и и даваат виталност.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти