Manhattan Clearface течна пудра Perfect Mat Make up

480.00 ден

Perfect Mat Make up е антибактериска течна пудра за кожа со црвенила, флеки и мозолчиња. Ја минимизира појавата на нови дамки на лицето. Дава беспрекорен излед на кожата на лицето. Со долготраен мат ефект. За сите типови на кожа.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Таг:

Manhattan Clearface Perfect Mat Make up го намалува формирањето на нови мозолчиња, црвенило и флеки, дава рамномерен и беспрекорен тен, и истовремено видливо го намалува сјајот на кожата постигнувајќи долготраен мат тен. Се нанесува на црвени или нечисти области на кожата по потреба. За сите типови на кожа
Дерматолошки тестиран производ.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Нијанса

75 – beige, 77 – natural

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти