Manhattan долготраен коректор Endless Perfection Breathable

450.00 ден

Endless Perfection коректорот на Менхетен лесно и долготрајно ги прикрива сите недостатоците на кожата, за да уживате во беспрекорниот вид. Неговата лесна текстура и овозможува на кожата да дише. Се нанесува лесно и прецизно, благодарение на мекиот апликатор

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Таг:

Endless Perfection коректорот на Менхетен лесно и долготрајно ги прикрива сите недостатоците на кожата, за да уживате во беспрекорниот вид. Се нанесува лесно и прецизно, благодарение на мекиот апликатор. Коректорот добро се меша со течната пудра и обезбедува природен тен и сјај кој трае до 24 часа. Неговата лесна текстура и овозможува на кожата да дише. Коректорот ги покрива темни кругови под очите и другите недостатоци, давајќи траен ефект. Неговата формула е збогатена со екстракт од алги и витамин Е. Тие ја штитат кожата и ја одржуваат хидрирана во текот на денот. Дерматолошки тестирано.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Нијанса

100 – Fair, 200 – Light, 300 – Medium

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти