Manhattan фиксирачки спреј Insta Prime & Set

465.00 ден620.00 ден (-25%)

На залиха

Дали сонувате вашата шминка да не се размачка и остане недопрена во текот на денот? Специјалистите на „Менхетен“ имаат решение за вас. Тие создаваат спреј за фиксирање 2 во 1. „Insta Prime & Set“ спрејот има лесна формула и создава проѕирна обвивка која брзо се суши и не остава мрсни траги.

Дали сонувате вашата шминка да не се размачка и остане недопрена во текот на денот?
Специјалистите на „Менхетен“ имаат решение за вас! Тие создаваат спреј за фиксирање 2 во 1. Може да го користите пред нанесување на шминката како основа за да ја измазните кожата и зголемите издржливоста на шминката. Исто така и како и производ за фиксирање за да ја зголемите издржливоста на шминката. „Insta Prime & Set“ спрејот има лесна формула и создава проѕирна обвивка која брзо се суши и не остава мрсни траги. Можете да го користите постојано во текот на денот за да ја освежите вашата шминка.
Формулата на овој спреј е збогатена со глицерин и уреа, кои ја хидрираат и ја омекнуваат кожата. Содржи екстракт од камилица, кој има заштитни и тонизирачки својства. Има и екстрактот од краставици со освежувачки ефект.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Тежина 0.1 kg

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти