Manhattan хајлајтер и стробинг крем за лице 2 во 1, Insta Strobe & Highlight

355.00 ден

Хајлајтер и стробинг крем за лице 2 во 1 кои ги истакнува вашите убави карактеристики и дава нежен сјај на кожата, како одраз на светлината и блицот на фотоапаратот.
Хајлајтер и стробинг кремот за лице 2 во 1 ќе ви овозможи пријатен блескав сјај и свеж тен на лицето. Има лесна, не-мрсна текстура која лесно се нанесува и остава пријатно чувство

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Таг:

Сакате да изгледате импресивно на секоја фотографија?
Стилистите од Менхетен го создадоа „Insta Strobe & Highlight“ – хајлајтер и стробинг крем за лице 2 во 1 кои ги истакнува вашите убави карактеристики и дава нежен сјај на кожата, како одраз на светлината и блицот на фотоапаратот. Хајлајтер и стробинг кремот за лице 2 во 1 ќе ви овозможи пријатен блескав сјај и свеж тен на лицето. Има лесна, не-мрсна текстура која лесно се нанесува и остава пријатно чувство. Може да се користи самостојно или да се меша со течна пудра што ја користите.
Дерматолошки тестирано.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Тежина 0.05 kg
Нијанса

001 – Pink Glow, 002 – Nude Glow

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти