Manhattan highlighter пудра Good to Glow

349.00 ден465.00 ден (-25%)

На залиха

Шајмеринг на Менхетен има фино течна текстура и лесно се нанесува на сите области на лицето. Го освежува тен и ги осветлува очите. Специјално развиен производ за да остави светкави акценти на лицето и деколтето. Нијансата во кој е достапен овој производот е Satin Sparkle (Satin Shine), која е бледо розева со сјајни честички.

Категорија: Таг:

Шајмеринг на Менхетен има фино течна текстура и лесно се нанесува на сите области на лицето. Го освежува тен и ги осветлува очите. Со него можете да ги отстраните трагите на замор и во исто време да ги направите вашите карактеристики на лицето поизразени. Ова е одлична завршница на вашата шминка, со која ќе зрачите со уште повеќе брилијантност и шарм. Ова е одлична завршница на вашата шминка, со која ќе зрачите со уште повеќе брилијантност и шарм. Нијансата во кој е достапен овој производот е Satin Sparkle (Satin Shine), која е бледо розева со сјајни честички.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти