Manhattan кармин All in On

335.00 ден

Карминот All in On на Менхетен има долготрајна формула со силен сјај со светла заситена боја и пријатно чувство. Со подлога која ги храни усните и ги прави да изгледаат измазнети и помеки.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Таг:

Долготрајна формула со силен сјај со светла заситена боја и пријатно чувство. Со подлога која ги храни усните и ги прави да изгледаат измазнети и помеки.
• со вградена подлога со хранлив ефек • со технологија за зачувување на бојата • заситена цврста боја • долготраен сјај • навлажнува • создава пријатно чувство

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Нијанса

150, 230, 320, 470, 560, 660, 740, 850, 970

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти