Manhattan коректор Insta Contour & Conceal

336.00 ден420.00 ден (-20%)

Специјален производ на Менхетен со кој можете да го контурирате лицето и да ги скриете недостатоците на кожата. Има формула со долготраен ефект и свиленкаста кремаста текстура која не остава мрсни траги.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Таг:

Специјален производ на Менхетен со кој можете да го контурирате лицето и да ги скриете недостатоците на кожата. Има формула со долготраен ефект и свиленкаста кремаста текстура која не остава мрсни траги. „Insta Contour & Conceal“ е лесен за нанесување, благодарение на удобниот апликатор. Може да се користи и како коректот, за прикривање на недостатоците на лицето, соодветно на тенот на кожата. Лесно се нанесува обезбедувајќи природна сјајност на кожата. Дерматолошки тестирано.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Нијанса

001 – taupe, 002 – caramel

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти