Manhattan маскара Long & Swing

285.00 ден

На залиха

Црна маскара за долги и дефинирани трепки кои се уште изгледаат природно. Маскара без стегање, лепење или размачкување – но со дополнителна должина и апсолутно природен изглед на трепките, исто така се грижи за трепките со додадени провитамин B5.

Категорија: Таг:

Црна маскара за долги и дефинирани трепки кои се уште изгледаат природно. Маскара без стегање, лепење или размачкување – но со дополнителна должина и апсолутно природен изглед на трепките, исто така се грижи за трепките со додадени провитамин B5. Црната маскара е погодна за сите бои на очите и ги прави сјајни – Provitamin B5 обезбедува неспоредлив сјај и природна влага. Совет за употреба: Поставете ја заоблената четка што е можно поблиску до линијата на трепката и повлечете нагоре со цик-цак движење за XXL трепки.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти