Manhattan маскара No End Instant Volume & Lenght

410.00 ден

На залиха

Маскара за врвен волумен и бескрајно долги трепки. Уредно дефинирани по првата апликација. Совршен за неодолив изглед

Категорија: Таг:

Маскара за врвен волумен и бескрајно долги трепки. Уредно дефинирани по првата апликација. Совршен за неодолив изглед. Дерматолошки тестирано.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти