Manhattan маскара Supercurler Volume & Curl 24h

525.00 ден

На залиха

Маскара за волумен и извиткани трепки. Има 24-часовно дејство, благодарение на специјалната формула за волумен со ефект на извиткување.
Четката за нанесување на маскарата е извиткана и ја обвиткува секоја трепка, дури и најмалите и тешко достапни.

Категорија: Таг:

Доколку сакате да имате истовремено волуменско истакнати и извиткани трепки, маскарата Supercurler Volume & Curl Mascara 24h од Manhattan е вашето решение. Има 24-часовно дејство, благодарение на специјалната формула за волумен со ефект на извиткување. Четката за нанесување на маскарата е исто така извиткана и ја обвиткува секоја трепка, дури и најмалите и тешко достапни. Може да се користи самостојно или како покривна маскара (нанесена врз друга маскара).        Со оваа маскара ќе постигнете драматичен и заводлив поглед.
Начин на користење:
Нанесете ја маскарата на трепките, почнувајќи од корените до врвовите, на нивната внатрешна страна.
Нанесете во една или две слоја, во зависност од посакуваниот резултат.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти