Manhattan маскара Supersize False Lash Look

410.00 ден

На залиха

Црна маскара со ефект на “вештачки трепки” Закривена мега четка за исклучителен волумен и убаво обликувани трепки. Бројни влакна на четката кои гарантираат совршено расчешлување и извиткување на трепките

Категорија: Таг:

Карактеристики на Supersize False Lash Look црна маскара со ефект на “вештачки трепки”:
• закривена мега четка за исклучителен волумен и убаво обликувани трепки
• бројни влакна на четката кои гарантираат совршено расчешлување и извиткување на трепките
• интензивна црна боја
• офталмолошки тестиран производ
• погоден за лица со чувствителни очи и лица кои носат контактни леќи

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти