Manhattan маскара Supreme Lash Fresh Volume

525.00 ден

На залиха

Долготрајна маскара за волуменозни трепки. Supreme Lash Fresh маскарата има формула збогатена со витамини и екстракт од краставици, кои обезбедуваат негување на трепките во текот на целиот ден.

Категорија: Таг:

Со Manhattan Supreme Lash Fresh Volume маскарата ќе го постигнете токму тоа. Оваа маскара има формула збогатена со витамини и екстракт од краставици, кои обезбедуваат негување на трепките во текот на целиот ден. Притоа, оптички ги отвора очите давајќи заводлив волумен. Покрај тоа, ги подредува трепките и им дава должина. Текстурата ги одржува влакната еластични и извиткани, почнувајќи од коренот се до врвовите. Маскарата има специјална четка која обезбедува прецизно нанесување. Допира до секоја трепка и ја обвиткува со интензивна црна боја. Спречува лепење на трепките. Маскарата има нежен и свеж мирис. Дерматолошки и офталмолошки тестиран производ. Маскарата е погодна за дами со чувствителни очи и за оние кои носат контактни леќи.
Начин на употреба
Нанесете ја маскарата на трепките, од коренот до врвовите.
Нанесете една или два слоја, во зависност од посакуваниот резултат.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти