Manhattan маскара Supreme Lash Volume Colourist

525.00 ден

На залиха

Маскара со патентирана формула со ефект на постепено нијансирање на трепките, за комплетно подолги трепки со интензивна црна боја.

Категорија: Таг:

Маскара со патентирана формула со ефект на постепено нијансирање на трепките, за комплетно подолги трепки со интензивна црна боја. Со комплексот за нијансирање на трепките се постигнува потемни трепки со секоја апликација. Прецизната четка ја фака секоја трепка. Лесно се отстранува со обична течност за вадење на шминка. Дерматолошки  и офталмолошки тестирано. Погодна за лица со чувствителни очи и контактни леќи. Испитано врз основа на студија на потрошувачи, од 155 жени, на возраст од 18 – 35 години.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти