Manhattan маскара Supreme Lash Wonder’fully Real

570.00 ден

На залиха

Manhattan Supreme Lash Wonder’fully Real маскара која содржи влакна долги 4 мм кои придонесуваат за издолжување на трепките, додавајќи им густина.
Маскарата има ултра кремаста формула збогатена со масло од арган. Се нанесува лесно и рамномерно, оставајќи долготраен слој на интензивна црна боја.
Специјално изработената четка Wonder Precision во розова боја.

Категорија: Таг:

Фасцинантен, неверојатен поглед…
Овој ефект ќе го постигнете со Manhattan Supreme Lash Wonder’fully Real Маскара која содржи влакна долги 4 мм кои придонесуваат за издолжување на трепките,
додавајќи им густина. Маскарата има ултра кремаста формула збогатена со масло од арган. Се нанесува лесно и рамномерно, оставајќи долготраен слој на интензивна црна боја.
Специјално изработената четка Wonder Precision во розова боја ја обвиткува секоја трепка поединечно, постигнувајќи исклучителна должина и густина на трепките.
Начин на употреба:
Нанесете ја маскарата на трепките, од коренот до врвовите.
Нанесете една или два слоја, во зависност од посакуваниот резултат.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти