Manhattan молив за веѓи

195.00 ден

Молив за веѓи со тврда текстура збогатен со кокосово масло, витамин Е и витамин Ц, кој ви овозможува да обезбедите природен изглед на вашите веѓи.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Таг:

Благодарение на неговата тврда текстура, Manhattan Eyebrow Pencil моливот ви овозможува да обезбедите природен изглед на вашите веѓите. Формулата содржи кокосово масло, кое го олеснува нанесувањето. Содржи витамин Е и витамин Ц кои ја штитат и негуваат нежната кожа.
Моливчето е дерматолошки тестирано.
Начин на употреба:
Исчешлајте ги веѓите со четка за трепки и веѓи.
Исцртајте ја контурата на веѓите со молив, а потоа повторно исчешлајте ги со четка.
Користете острилка за острење на моливчето.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Нијанса

109W – black brow, 99W – brownie, 93D

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти